Ürünler

Diğer düşüş güvenliği üreticilerinden daha fazla patentimiz, mühendisimiz ve endüstriyel inovasyonumuz bulunmaktadır.

Emniyet Kemerleri

Emniyet kemerleri konfor ve güveni sağlamakla doğrudan kullanıcının üretkenliğini etkilemenin yanı sıra onlara iş yerinde yapılması gerekenleri yapmak için esneklik sağlar.

Lanyardlar

Herbiri ayrı nitelikte patentlere sahip kancalar, kendiliğinden kilitlenme ve kapanma mekanizmaları ve neredeyse tüm ankrajlar uyabilen yapılarımız mevcuttur.

Ankraj ve Karabinalar

Çelik, beton, çatı ve hassas yüzeylere vakumlu ankrajlar gibi özel seçenekler de dahil olmak üzere dilediğiniz endüstri uygulama alanında temin edebilirsiniz.

Kurtarma ve Kaçış

Sadece personelinizi güvenli tutmak değil, onu en güvenli ve hızlı şekilde ayakları üzerinde yere basar duruma getirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yatay Yaşam Hatları

Yüksekte çalışırken yatay yaşam hatları sistemlerinin DBI-SALA® yelpazesi, son kullanıcı için yüksek mühendislik çözümleri içeren bir çok seçim sağlar.

Dikey Yaşam Hatları

Düşme korumasına karşı sık sık önerdiğimiz örnekler özel merdiven ve belli bir yükseklikte çalışanı yukarı-aşağı hareketini sağlayan kuleler olarak gösterebiliriz.

Düşüş Durdurucular

Dünyada ilk kendiliğinden geri sarmalı düşüş durudurucu sistemleri geliştirmeye başladığımızdan bu yana 60 yılın üzerinde zaman geçmiş.

Dar Alan Sistemleri

Kapalı ve dar alanlara giriş ile kapalı alan kurtarma durumlarında, güvenlik ekipmanlarının hızlı ve sorunsuz çalışması gerekir.

Zengin içerikte güvenlik aksesuarları

Sizlere işinizi daha kolay, güvenli ve verimli yapabileceğiniz ve tamamen sizin bir parçanız gibi hareket edebilecek en iyi aksesuarları sunuyoruz. Süspansiyonlu travma kayışlarından ergonomik destek elemanlarına, taşıma çantaları, hidrat sistemler ve D-ring uzantıları ile çok geniş bir alanda güvenlik giysilerinizi ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz.