Yatay Yaşam Hatları

Ürünlerimiz çatı sistemleri, ulaşım, endüstriyel bakım, bina ve cephe bakım, inşaat, telekomünikasyon, elektrik, enerji ve denetim çalışmaları için kamu sektörü binaları da dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesi içinde kanıtlanmıştır.


Yatay çizgide yükselen mühendislik

Yüksekte çalışırken yatay yaşam hatları sistemlerinin DBI-SALA® yelpazesi, son kullanıcı için yüksek mühendislik çözümleri içeren bir çok seçim sağlar. Bu ürün çözümlerindeki çok yönlülük, son kullanıcıların bile genel endüstriyel alanlarda bina ve işletme bakımı, inşaat, cephe erişim yüksekliği karmaşık güvenlik sorunlarının yanı sıra denetim görevlerini de çözebilmeyi sağlar.

Yeni nesil rijit sistemler

Havai rijit raylı sistemlerin DBI-SALA® yelpazesi, piyasadaki havai düşüş koruma sistemlerini nihai noktasıdır. Yüksekte çalışırken kullanacağınız eşsiz kapalı havai sistemi, bir ya da iki kullanıcı için pürüzsüz ve kesintisiz hareket kabiliyeti sağlar. Geleneksel kablolu yatay sistemlerinden farklı olarak, bu rijit raylı sistem sarkma mesafesini ortadan kaldırır ve ankraj noktasından yere olan genel düşüş boşluğunu azaltır.


Sahaya özel çözümler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

+90 (216) 688 3622 numaralı telefonumuzdan teknik ve satış personelimize ulaşıp, iş güvenliği ihtiyaçlarınızı anlatan kısa bir konuşma ardından dilerseniz demovan, dilerseniz özel ekipmanlarımızın kataloglarıyla birlikte sizi sahanızda ziyaret edebiliriz.