Kurumsal

Numeko Safety tedarik ettiği tüm ürünlerinde, ürün tasarım tescil belgeleri, ürün CE belgeleri ve sertifikasyonlarına sahiptir.

Hakkımızda

Numeko Safety, özellikle Telekomünikasyon olmak üzere tüm sektörlerde, dünyada işinin en iyisi firmalar ile çalışarak müşterilerine, yüksekte çalışanların düşmesini önleyici ve çalışma rahatlığını sağlayan donanım ve sistemler, iş güvenliği ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları, yük kaldırma ekipmanları tedariği ve montaj çalışmalarını yapmaktadır.

Vizyonumuz

İş güvenliği ve sağlığı sektöründe çeşitlendirilmiş ürün yelpazesinde ve hizmetlerinde, bölgede önde gelen bölgesel sağlayıcısı olmak.

İş sağlığı ve güvenliği kültürünün yaratılmasına katkıda bulunmak ve uygun çalışma ortamlarının sağlanmasına destek olmak.

Misyonumuz

Uzun vadeli bir taahhüt ile organik gelişme ve stratejik ortaklıklar yoluyla, vizyonumuzu gerçekleştirmek olacaktır:

  • Güçlü teknik uzmanlık
  • Üstün kaliteli ürünler ve hizmetler
  • Ödüllendirici ve profesyonel bir çalışma ortamı

Kişisel Verilerin Koruması

"Aydınlatma Yükümlülüğü" başlığında Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirme yazımızı okumak için tıklayın.


Kalite Politikamız

Numeko Safety vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir ve satış sonrası hizmet veririz.